DZ23C6V2-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C6V2-E3-08
JLCPCB Part #
C6234348
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@2V 10Ω 300mW 6.2V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS