BZX84C18-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C18-E3-18
JLCPCB Part #
C7093884
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 17.1V~18.9V 18V 220Ω 300mW 45Ω 50nA@12.6V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS