BZX84B33-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B33-G3-18
JLCPCB Part #
C6475015
Package
SOT-23-3
Description
300mW 33V 50nA@23.1V 80Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS