BZX84B30-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B30-E3-18
JLCPCB Part #
C5956941
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 29.4V~30.6V 300mW 30V 50nA@21V 80Ω 80Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS