P0805Y1502BNT
MFR.Part #
P0805Y1502BNT
JLCPCB Part #
C3912923
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS