BZX84B22-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B22-HE3-08
JLCPCB Part #
C6756296
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 21.56V~22.44V 22V 250Ω 300mW 50nA@15.4V 55Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS