BZX84B62-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B62-HE3-08
JLCPCB Part #
C6475078
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 215Ω 300mW 450Ω 50nA@43.4V 60.76V~63.24V 62V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS