AZ23C8V2-G3-18
MFR.Part #
AZ23C8V2-G3-18
JLCPCB Part #
C6748179
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@6V 300mW 7Ω 8.2V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS