BZX84B47-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B47-HE3-08
JLCPCB Part #
C6756314
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 170Ω 300mW 375Ω 46.06V~47.94V 47V 50nA@32.9V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS