BZX84B12-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B12-E3-08
JLCPCB Part #
C3765295
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 11.76V~12.24V 12V 150Ω 25Ω 300mW ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS