BZX84B11-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B11-E3-18
JLCPCB Part #
C6474931
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8V 11V 150Ω 20Ω 300mW ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS