RN55D2215FR36
MFR.Part #
RN55D2215FR36
JLCPCB Part #
C1799355
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.1MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors