BZW04-188B-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-188B-E3/54
JLCPCB Part #
C1980697
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1.4A@10/1000us 188V 1uA 231V 301V 400W@10/1000us TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS