Y001349R9000F0L
MFR.Part #
Y001349R9000F0L
JLCPCB Part #
C1485716
Description
-55℃~+125℃ 2W 49.9Ω ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS