BZW04-188-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-188-E3/54
JLCPCB Part #
C3701494
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1.4A 188V 1uA 209V 301V 400W TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS