BZT55B22-GS18
MFR.Part #
BZT55B22-GS18
JLCPCB Part #
C5566230
Description
1 Independent 100nA@16V 21.55V~22.45V 220Ω 22V 500mW 55Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS