BZT55C4V3-GS18
MFR.Part #
BZT55C4V3-GS18
JLCPCB Part #
C5566301
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 1uA@1V 4.3V 4V~4.6V 500mW 600Ω 90Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS