BZT55C3V9-GS08
MFR.Part #
BZT55C3V9-GS08
JLCPCB Part #
C3742536
Package
SOD-80
Description
1 Independent 2uA@1V 3.7V~4.1V 3.9V 500mW 600Ω 90Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS