BZT55C39-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT55C39-GS08
JLCPCB Part #
C5566298
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@30V 37V~41V 39V 500mW 500Ω 90Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS