BZM55C24-TR
MFR.Part #
BZM55C24-TR
JLCPCB Part #
C3765391
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@18V 22.8V~25.6V 220Ω 24V 500mW 80Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS