Y0062111R440T9L
MFR.Part #
Y0062111R440T9L
JLCPCB Part #
C1477412
Description
-55℃~+125℃ 111.44Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS