TNPW0603309RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603309RBYEA
JLCPCB Part #
C3913667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS