BZT55B68-GS18
MFR.Part #
BZT55B68-GS18
JLCPCB Part #
C7093657
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@51V 1kΩ 200Ω 500mW 66.6V~69.4V 68V QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS