BZT55C68-GS18
MFR.Part #
BZT55C68-GS18
JLCPCB Part #
C3734630
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@51V 1kΩ 200Ω 500mW 64V~72V 68V SOD-80 Zener Diodes ROHS