VB20120S-E3/4W
MFR.Part #
VB20120S-E3/4W
JLCPCB Part #
C7141297
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.12V@20A 120V 200A 20A 300uA@120V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS