BZT55B4V3-GS08
MFR.Part #
BZT55B4V3-GS08
JLCPCB Part #
C6522703
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 1uA@1V 4.22V~4.38V 4.3V 500mW 600Ω 90Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS