BZT55C4V3-GS08
MFR.Part #
BZT55C4V3-GS08
JLCPCB Part #
C3742232
Package
SOD-80
Description
1 Independent 1uA@1V 4.3V 4V~4.6V 500mW 600Ω 90Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS