BZT55B15-GS18
MFR.Part #
BZT55B15-GS18
JLCPCB Part #
C6522695
Description
1 Independent 100nA@11V 110Ω 14.7V~15.3V 15V 30Ω 500mW QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS