RH0501R500FE02
MFR.Part #
RH0501R500FE02
JLCPCB Part #
C1525488
Description
1.5Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS