BZT52C47-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C47-G3-18
JLCPCB Part #
C7223816
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@35V 375Ω 410mW 44.65V~49.35V 47V 97Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS