MMSZ5250B-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMSZ5250B-G3-08
JLCPCB Part #
C6674127
Description
100nA@15V 20V 25Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS