BZT52-B4V3-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B4V3-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6136300
Package
SOD-123
Description
4.3V 410mW 5uA@1V 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS