BZT52C43-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C43-G3-18
JLCPCB Part #
C7223810
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@32V 375Ω 40.85V~45.15V 410mW 43V 97Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS