BZM55C7V5-TR3
MFR.Part #
BZM55C7V5-TR3
JLCPCB Part #
C5565917
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@5V 500mW 50Ω 50Ω 7.5V 7V~7.9V SMD Zener Diodes ROHS