BZM55B7V5-TR3
MFR.Part #
BZM55B7V5-TR3
JLCPCB Part #
C5582846
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@5V 500mW 50Ω 7.35V~7.65V 7.5V SMD Zener Diodes ROHS