BZM55C7V5-TR
MFR.Part #
BZM55C7V5-TR
JLCPCB Part #
C3736575
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@5V 500mW 50Ω 7.5V 7V~7.9V 7Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS