BZM55C20-TR
MFR.Part #
BZM55C20-TR
JLCPCB Part #
C5565908
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@15V 18.8V~21.2V 20V 220Ω 220Ω 500mW SMD Zener Diodes ROHS