RN55C9202BR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C9202BR36
JLCPCB Part #
C3385949
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors