BZM55C10-TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZM55C10-TR
JLCPCB Part #
C6474205
Package
SMD
Description
100nA@7.5V 10V 15Ω 500mW SMD Zener Diodes ROHS