BZM55B47-TR3
MFR.Part #
BZM55B47-TR3
JLCPCB Part #
C17468694
Package
SMD
Description
1 Independent 100uA@36V 46.1V~47.9V 47V 500mW 700Ω 700Ω SMD Zener Diodes ROHS