BZM55B24-TR3
MFR.Part #
BZM55B24-TR3
JLCPCB Part #
C6522532
Description
1 Independent 100nA@18V 220Ω 220Ω 23.5V~24.5V 24V 500mW SMD Zener Diodes ROHS