BZM55B43-TR3
MFR.Part #
BZM55B43-TR3
JLCPCB Part #
C6522534
Description
1 Independent 100nA@33V 42.1V~43.9V 43V 500mW 600Ω 600Ω SMD Zener Diodes ROHS