BZM55B62-TR
MFR.Part #
BZM55B62-TR
JLCPCB Part #
C5565904
Description
1 Independent 100nA@47V 1kΩ 1kΩ 500mW 60.8V~63.2V 62V SMD Zener Diodes ROHS