BZM55C43-TR3
MFR.Part #
BZM55C43-TR3
JLCPCB Part #
C5565911
Package
SMD
Description
1 Independent 1uA@33V 40V~46V 43V 500mW 600Ω 600Ω SMD Zener Diodes ROHS