BZM55B13-TR3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZM55B13-TR3
JLCPCB Part #
C5957317
Package
SMD
Description
100nA@10V 110Ω 13V 500mW SMD Zener Diodes ROHS