BZG05C91-M3-18
MFR.Part #
BZG05C91-M3-18
JLCPCB Part #
C6475192
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 250Ω 500nA@68V 91V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS