BZG03C91-M3-18
MFR.Part #
BZG03C91-M3-18
JLCPCB Part #
C5583984
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 1uA@68V 200Ω 85V~96V 91V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS