BZG03C110-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C110-HM3-08
JLCPCB Part #
C3737404
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 104V~116V 110V 1uA@82V 3W 80Ω SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS