RNC50J1560BSBSL
MFR.Part #
RNC50J1560BSBSL
JLCPCB Part #
C1470954
Description
-65℃~+175℃ 100mW 156Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors