RN60C3482BB14
MFR.Part #
RN60C3482BB14
JLCPCB Part #
C3428516
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors